Start › Forum › Inne › Do pośmiania › Życzymy szampańskiej zabawy! › Odpowiedz na: Życzymy szampańskiej zabawy!
Gość
31 grudnia 2009 o 13:41
Liczba postów: 139206
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla redakcji Telix.pl – świetnego serwisu telekomunikacyjnego!