Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › wRodzinie jest już 50 tys. klientów › Odpowiedz na: wRodzinie jest już 50 tys. klientów
Gość
30 grudnia 2009 o 23:09
Liczba postów: 139066
Sądzę,że wkrótce Pan Solorz kupi Centernet i Play i i na rynku pozostanie Cyfrowy Polsat jako czwarty duży operator