Start › Forum › Sprzęt › Nawigacje GPS › Reklamy w systemach GPS › Odpowiedz na: Reklamy w systemach GPS
Gość
22 grudnia 2009 o 14:19
Liczba postów: 139232
Ja mam najnowsza nawigacje Mio serii S i przyznam ze ta marka nie pozwala sobie na tego typu rzeczy. Z pewnoscia jest bardzo profesjonalna i dlatego.