Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Telefony dla seniorów w Plusie › Odpowiedz na: Telefony dla seniorów w Plusie
Gość
11 grudnia 2009 o 18:36
Liczba postów: 139086
Myślałem, że Plus jest inteligentniejszy od Ery a on proponuje to samo badziewie. a ZTE to juz w ogóle podróba myphone…