Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Usługa Nokia Email w ofercie PLAY oficjalnie › Odpowiedz na: Usługa Nokia Email w ofercie PLAY oficjalnie
Gość
2 grudnia 2009 o 14:16
Liczba postów: 139054
Usługa bardzo fajna, pomysł wprowadzenia też jednak gorsze wykonanie. Brak ryczałtu na transfer danych jedynie pozostaje opcja dużych pakietów we Freshu minimum 500 MB. Mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą niedługo wprowadzą mniejsze.