Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Usługa Nokia Email w ofercie PLAY oficjalnie Odpowiedz na: Usługa Nokia Email w ofercie PLAY oficjalnie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139054

Usługa bardzo fajna, pomysł wprowadzenia też jednak gorsze wykonanie. Brak ryczałtu na transfer danych jedynie pozostaje opcja dużych pakietów we Freshu minimum 500 MB. Mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą niedługo wprowadzą mniejsze.