Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Będzie cenzura internetu ? (video) › Odpowiedz na: Będzie cenzura internetu ? (video)
Gość
9 listopada 2009 o 09:33
Liczba postów: 139023
Tusk lepiej powiedz wszystkim jak to ostrzegles kolegow przed CBS 😀