Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Piraci będą odcinani od internetu › Odpowiedz na: Piraci będą odcinani od internetu
Gość
6 listopada 2009 o 08:45
Liczba postów: 139239
"…Polska musi wdrożyć dyrektywę do listopada 211 roku. …" Myślę sobie że prawo nie działa wstecz 😉