Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Android 2.0 przedstawiony na zdjęciach › Odpowiedz na: Android 2.0 przedstawiony na zdjęciach
Gość
17 października 2009 o 17:53
Liczba postów: 139238
soft bardzo ładny.
Ale redaktor jeszcze ładniejszy 😀