Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 10 gigabitów w Mysłowicach › Odpowiedz na: 10 gigabitów w Mysłowicach
Gość
28 października 2009 o 16:05
Liczba postów: 139183
Do czego to będzie wykorzystane? Czy normalny użytkownik będzie miał z tego konkretne korzyści?