Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play nie przestrzega własnego Regulaminu usług? (aktualizacja) › Odpowiedz na: Play nie przestrzega własnego Regulaminu usług? (aktualizacja)
Gość
30 października 2009 o 10:01
Liczba postów: 139229
Polecam wszystkim simplusa. Mam go od lat i nie narzekam. Darmowe minuty, promocje, tanio, zero problemów z zasięgiem. Znajomy się skusił na Play i teraz żałuje&Play ściemnia żeby złapać jak najwięcej klientów&