Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play nie przestrzega własnego Regulaminu usług? (aktualizacja) › Odpowiedz na: Play nie przestrzega własnego Regulaminu usług? (aktualizacja)
Gość
16 października 2009 o 16:59
Liczba postów: 139066
ale przecież telefony niemają simlocków tylko modemy heh 😉 Pozdro