Start › Forum › Sprzęt › Komputery i akcesoria › Słońce Gadu-Gadu dla użytkowników Linuksa › Odpowiedz na: Słońce Gadu-Gadu dla użytkowników Linuksa
Gość
14 października 2009 o 06:53
Liczba postów: 139018
Zapomniałem jeszcze o kapitalnym ekg