Start › Forum › Sprzęt › Komputery i akcesoria › Słońce Gadu-Gadu dla użytkowników Linuksa › Odpowiedz na: Słońce Gadu-Gadu dla użytkowników Linuksa
szybko się obudzili. na pozostałe platformy mogli nawet to napisać w JAVA.