Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › W PLAY studenci mają lepiej › Odpowiedz na: W PLAY studenci mają lepiej
Gość
8 października 2009 o 17:06
Liczba postów: 139023
Przez 12 miesiecy to masz 3x wiecej kasy do wydania tzn placisz min 45zl a dostajesz 135zł. Po roku masz 45zl do wydania (oczywiscie minutowo….)