Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi W PLAY studenci mają lepiej Odpowiedz na: W PLAY studenci mają lepiej

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139023

Przez 12 miesiecy to masz 3x wiecej kasy do wydania tzn placisz min 45zl a dostajesz 135zł. Po roku masz 45zl do wydania (oczywiscie minutowo….)