Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Niższe ceny Nokii 6220 Classic oraz SonyEricsson C902 › Odpowiedz na: Niższe ceny Nokii 6220 Classic oraz SonyEricsson C902
Gość
8 października 2009 o 11:03
Liczba postów: 139185
http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2009-08/play-cennik
-telefonow-oneplay-od-20-08.pdf