Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Samsung Corby + karta 4GB w ofercie Rarka w MixPlusie › Odpowiedz na: Samsung Corby + karta 4GB w ofercie Rarka w MixPlusie
Gość
12 października 2009 o 17:24
Liczba postów: 139014
Chyba osoba wyżej źle trafiła w Plusie… bo ja jestem w Plusie od 5 lat i naprawde nie mają wcale złych ofert. Ostatnio zmieniłam oferte na abonament 40 zł i telefonem Samsung Corby za 1zł. Praktycznie cała moja rodzinka jest w Plusie 😀 mama, tata, siostra, ciotki, kuzynki a nawet babcia 🙂 Też raz trafiłam na niekompetentną konsultantkę, ale to się wszędzie może zdarzyć 🙂 Pozdrawiam.