Start › Forum › Tajemnica sponsoringu polskiej siatkówki › Odpowiedz na: Tajemnica sponsoringu polskiej siatkówki
Gość
16 września 2009 o 15:27
Liczba postów: 139229
ole ole
ola ola
i tylko nasza nasza siatkówka:)))
Tak powinno być! chłopaki dobrze zagrali i zasłużyli na dobry pieniądz. Ciesze się, że chociaż siatkarze mają konkretne oparcie i super sponsora PLUSA!
Do boju marsz!