Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Masz problem z długo podróżującym smsem w Play -zgłoś to › Odpowiedz na: Masz problem z długo podróżującym smsem w Play -zgłoś to
Gość
9 września 2009 o 06:58
Liczba postów: 139237
jak mam minimixa od roku.byl wtedy pakiet 200sms za free-dochodziły od razu..od marca jak weszedł "50min za9pln"i zostawało pare złotych na smsy dochodziły srednio po ponad 30min,do godziny-żenada.wszystko na roamingu plusa.nawet teraz wyslałem z minimix na plusa mineło 20min i nic.olałem to.w mixplus4 jest podobnie(50sms za free)po23godz jak wysle dochodzą kolo5-7 rano