Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wypróbuj Playmobile -nowy serwis Play › Odpowiedz na: Wypróbuj Playmobile -nowy serwis Play
Gość
7 września 2009 o 13:39
Liczba postów: 138991
cwaniacy, czemu nie ma również normalnej wersji serwisu? tak ,żeby pobierać przez kabelek z kompa czy BT? widać, że chcą jak najwięcej na transmisji zarobić