Start › Forum › Rynek › Rozliczenia i płatności › Rzecznik Orange o kontroli przenośności przez UKE › Odpowiedz na: Rzecznik Orange o kontroli przenośności przez UKE
Gość
23 sierpnia 2009 o 08:56
Liczba postów: 139040
Też coś, sieci powinny coś sobą reprezentować. Plus z Play robią wojny między sobą a w miedzy czasie popełniają takie pomyłki że szkoda pisać. Plus gubi Pesele a Play wywala dane klientów. O Orange było w sumie cicho. Zaś od początku Era nie robiła problemów i w sumie dobrze po co…