Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pierwszy Samsung z Androidem w Polsce › Odpowiedz na: Pierwszy Samsung z Androidem w Polsce
Gość
21 sierpnia 2009 o 14:18
Liczba postów: 139183
Wiec kup se swoje me i nie brandzluj sie tu nad swoim badziewiem tylko przestań wypisywać pierdoły