Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Pisanie SMSów za kierownicą jest niebezpieczne (video) Odpowiedz na: Pisanie SMSów za kierownicą jest niebezpieczne (video)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139041

Niezły filmik. może skłoni niektórych do myślenia. Może kogoś uratuje. Popieram taką inicjatywę