Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Pisanie SMSów za kierownicą jest niebezpieczne (video) › Odpowiedz na: Pisanie SMSów za kierownicą jest niebezpieczne (video)
Gość
17 sierpnia 2009 o 17:39
Liczba postów: 139041
Niezły filmik. może skłoni niektórych do myślenia. Może kogoś uratuje. Popieram taką inicjatywę