Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus chce wprowadzić do oferty iPhone 3G S Odpowiedz na: Plus chce wprowadzić do oferty iPhone 3G S

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139207

fajnie by było gdyby ten telefon był w sieci Plus!