Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu? › Odpowiedz na: Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu?
może to i dobre ale w samochodzie, albo w sekretariacie firmy… na pewno nie w domu – bo i tak trzeba stać przy oknie czy gdzie tam antena jest wystawiona… no ale zawsze to taniej niż coś bardziej zaawansowanego – typowe.