Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu? › Odpowiedz na: Słaby sygnał telefonu GSM w pomieszczeniu?
Gość
10 lipca 2009 o 07:30
Liczba postów: 139209
Przydałby mi się w domu 🙂 Szkoda tylko, że kosztuje około 500zł 🙁