Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Przenoszenie numerów – komentarze operatorów (aktualizacja) › Odpowiedz na: Przenoszenie numerów – komentarze operatorów (aktualizacja)
Gość
12 lipca 2009 o 09:44
Liczba postów: 138935
Jak klient idzie do konkurencji, składa wniosek i rozwiązuje umowę to era budzi się i nagle dostaje pismo żałosne z prośbą o pozostanie.