Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › myPhone 1050 simply dla starszych › Odpowiedz na: myPhone 1050 simply dla starszych
Gość
15 czerwca 2009 o 11:48
Liczba postów: 139183
A moim zdanie ten telefon ma szansę na rynku. Wiele osób szuka własnie czegos takiego: prostego z dużymi klawiaszami. Do tego na tym rynku jeszcze nie ma duzej konkurencji.