Start › Forum › Sprzęt › Apple › iPhone 3GS w Polsce pojawi się 9 lipca br. (video) › Odpowiedz na: iPhone 3GS w Polsce pojawi się 9 lipca br. (video)
Gość
9 czerwca 2009 o 06:31
Liczba postów: 139009
iphone 3g ma kosztowac 99 $$ ciekawe kiedy bo w polsce ceny sa kosmiczne w ispot za 2700 zł a na allegro nowy znajdzie się za 1900 zł. Śmiech na sali