Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange o darmowym przenoszeniu numerów z Playa też odchodzą Odpowiedz na: Orange o darmowym przenoszeniu numerów z Playa też odchodzą

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Dajcie se spokój z oranżadą – ich system bilingowy to jakies jaja (nowa matematyka 😉 ) a ceny też mijają się z rzeczywistością. Żona miała przez 2 lata numer w orange i przeniosła go do Play’a i jest zadowolona – w orange na 10 połączeń około 4-6 było albo rozłączanych (nie wiadomo czemu) albo w ogóle nie szło się połączyć. Nie dalej jak wczoraj wyskoczyli z hasłem na stronie "Twoje punkty profit mogą wyświetlać się niepoprawnie – pracujemy nad rozwiązaniem problemu". Myślałem, że walne :)))