Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy MVNO › EZO Mobile 29 groszy do wszystkich › Odpowiedz na: EZO Mobile 29 groszy do wszystkich
Gość
7 czerwca 2009 o 13:00
Liczba postów: 138955
Szybciej PADNIE jak POWSTAŁ ten operator Ja Mu tak wróżę z poziomu telefonu 🙂