Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Powraca Podwójne doładowanie w sieci Era Odpowiedz na: Powraca Podwójne doładowanie w sieci Era

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139021

Dla mnie to dobra oferta na rozmowy w sieci, wychodzi kilkanaście groszy za nawet godzinną rozmowę. w sumie każda rozmowa powyżej 3 minut w sieci jest tańsza niż w Playu, do innych sieci droższa może o 3-4 grosze. zatem poziom podobny, po co więc odchodzić?