Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Powraca Podwójne doładowanie w sieci Era › Odpowiedz na: Powraca Podwójne doładowanie w sieci Era
Gość
24 maja 2009 o 07:46
Liczba postów: 139237
Dla mnie to dobra oferta na rozmowy w sieci, wychodzi kilkanaście groszy za nawet godzinną rozmowę. w sumie każda rozmowa powyżej 3 minut w sieci jest tańsza niż w Playu, do innych sieci droższa może o 3-4 grosze. zatem poziom podobny, po co więc odchodzić?