Start › Forum › Operatorzy › Komunikatory › Launch nowej telefonii komórkowej Gadu Air › Odpowiedz na: Launch nowej telefonii komórkowej Gadu Air
Gość
15 czerwca 2009 o 21:51
Liczba postów: 139185
jakby tego nie nazywac, ja mam Gadu Air i jest niezłe 🙂