Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy MVNO › 25 groszy w tuBiedronka do wszystkich › Odpowiedz na: 25 groszy w tuBiedronka do wszystkich
Gość
11 maja 2009 o 17:46
Liczba postów: 139013
jak wszyscy? ja nie znam nikogo, kto przeszedl do "fresza"