Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
14 września 2009 o 11:51
Liczba postów: 139209
siemka ja dopiero zamierzam kupić tego fona i mam pytanie jaką największą kartę pamięci może on obsłurzyć znaczy ile gb??? i czy czyta on np pliki dvix? z góry dziękuję za odpowiedz;))