Start Forum Sprzęt Samsung Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138957

czy można jakoś wyłączyć logo operatora?jestem w orange i strasznie mnie denerwuje napis: ORANGE PL MIŁEGO DNIA wrrr….z góry dzięki za info