Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
13 września 2009 o 19:08
Liczba postów: 138957
czy można jakoś wyłączyć logo operatora?jestem w orange i strasznie mnie denerwuje napis: ORANGE PL MIŁEGO DNIA wrrr….z góry dzięki za info