Start Forum Sprzęt Samsung Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

Hmm, to może zgłosić się do sieci?Mam w orange, na karte i to dobrych paaare lat,może to wina zjechanej karty sim?

Pzdr