Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Ej proszę o odpowiedź, wymianiam na ten telefon na Avile w sobote i czy warto ??