Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
19 czerwca 2009 o 20:05
Liczba postów: 139185
do "jaro" ja go mam od dzis i mialem 3 tepety na tych pulpitach ale zaczalem ustawiac ten telefon i potem zostala tylko srodkowa i nie wiem jak zrobic zeby po lewej i prawej stronie tez byly.