Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
5 czerwca 2009 o 15:01
Liczba postów: 139092
Słuchajcie zastanawiam się czy kupić sobie ten telefon (co mi radzicie?) I mam jeszcze pytanie czy ten telefon ma rysik i czy jest on chowany do telefonu czy nie?