Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
28 maja 2009 o 20:09
Liczba postów: 139193
A jak w końcu wygląda sprawa z wygrywaniem aplikacji i gier? Da się to zrobić? Udało się komuś? Podpowiem, że powinny działać aplikacje dostępne na LG Cookie czy LG Viewty.