Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
23 maja 2009 o 13:33
Liczba postów: 139230
Hej od wczoraj mam telefonik, wszystko w porządku. Jedyna rzecz jaka mnie zastanawia ze wszedzie pisza (łacznie ze stroną producenta) ze Avila ma wraz z aparatem lampę flash Dual LED. No u mnie czegoś takiego nie ma, co przynam się szczerze wkurza mnie bardzo, bo miedzy innymi dlatego kupilem ten telefon a nie LG Cookie…