Start Forum Sprzęt Samsung Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138990

Hej od wczoraj mam telefonik, wszystko w porządku. Jedyna rzecz jaka mnie zastanawia ze wszedzie pisza (łacznie ze stroną producenta) ze Avila ma wraz z aparatem lampę flash Dual LED. No u mnie czegoś takiego nie ma, co przynam się szczerze wkurza mnie bardzo, bo miedzy innymi dlatego kupilem ten telefon a nie LG Cookie…