Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
20 maja 2009 o 18:26
Liczba postów: 138960
Okej, znalazłam zajebistą wadę tego telefonu!!
NIE MOŻNA ZMIENIĆ DŹWIĘKU SMSa… ! Próbowałam na wszystkie sposoby, zmieniałam z mp3 na inne formaty i nic 🙁 nie ma takiej opcji.