Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł › Odpowiedz na: Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł
Gość
28 kwietnia 2009 o 17:55
Liczba postów: 139047
czyli cos takiego grozi wszystkim FCTciarzom. Aż się boję
korzystać z usług betamaxa. Tam wszystkie połączenia na
komy w PL są FCTowane. W sumie trochę szkoda, bo
jakość jest do bani najcześciej. Musi być naprawde szybki i
dobry net, zeby sie dalo gadac. Tam gdzie nie FCTuja np.
Niemcy jakosc jest wysmienita! Zatem moze warto
pomyslec o zmianie taktyki w koncu do wszystkich oprocz
Play sa juz calkiem znosne MTRy i maja jeszcze spasc