Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł Odpowiedz na: Oszukali operatora komórkowego na ponad 900 tys. zł

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

czyli cos takiego grozi wszystkim FCTciarzom. Aż się boję

korzystać z usług betamaxa. Tam wszystkie połączenia na

komy w PL są FCTowane. W sumie trochę szkoda, bo

jakość jest do bani najcześciej. Musi być naprawde szybki i

dobry net, zeby sie dalo gadac. Tam gdzie nie FCTuja np.

Niemcy jakosc jest wysmienita! Zatem moze warto

pomyslec o zmianie taktyki w koncu do wszystkich oprocz

Play sa juz calkiem znosne MTRy i maja jeszcze spasc