Start › Forum › Sprzęt › Komputery i akcesoria › 16 GB dla telefonów Sony Ericsson › Odpowiedz na: 16 GB dla telefonów Sony Ericsson
Gość
17 kwietnia 2009 o 22:12
Liczba postów: 138964
Mam niby flagowy najnowszy 8mpikselowy z gpsem c905 i przy karcie 4 giga muli niemilosiernie.Sam jestem co sie stanie jak wsadze karte 16 gigowa?