Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Środy z Orange od 22 kwietnia › Odpowiedz na: Środy z Orange od 22 kwietnia
Gość
15 kwietnia 2009 o 15:45
Liczba postów: 139232
Liczman, starter Orange (Nowe Orange Go) dostaniesz za darmo- wystarczy że zamówisz go przez stronę Orange. W salonie kosztuje już 5 zł