Start › Forum › Rozrywka › Konkursy i loterie › Telefon Dual SIM do wygrania w konkursie na zdjęcie z komórki › Odpowiedz na: Telefon Dual SIM do wygrania w konkursie na zdjęcie z komórki
Prawdopodobnie jeszcze dzis oglosimy zwycięzcę konkursu. Niestety czekamy na jego wybór przez firmę myPhone. Przepraszamy za opóźnienia. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, co do nas należało. Dziś także wysyłamy wygrane PenDrive. Redakcja czekała na kontakty ze zwycięzcami. Andrzej