Start › Forum › Sprzęt › Nawigacje GPS › Nawigacja GPS Navix 4307 dostępna w Polsce › Odpowiedz na: Nawigacja GPS Navix 4307 dostępna w Polsce
Gość
31 marca 2009 o 19:59
Liczba postów: 139054
masz racje, ja też od niedawna użytkuje MIO z mapami polski, CB to już za dużo dla mnie, szczególnie, że mam małą córcie i navi sprawdza się świetnie. A co najważniejsze mapy są dokładne i jeszcze nigdzie nie zabłądziłam, a kobietom łatwo się to udaje wykonać. Nie wspomne, że z tradycyjną mapą potrafiłam, we własnym mieście się zgubić 🙂