Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czy w Polsce bezrobotny zadzwoni taniej ? › Odpowiedz na: Czy w Polsce bezrobotny zadzwoni taniej ?
Gość
23 marca 2009 o 14:02
Liczba postów: 138942
No tak, analogiczna "oferta" Netii w stosunku do TP jest następująca: mamy o 6 złotych tańszy abonament (nie 50 lecz 43 złote, czy jakoś tak) ale za to minuta na komórkę kosztuje nie 40 groszy brutto lecz 90 groszy brutto. No i jeszcze Netia po prostu bezczelnie zmyśla połączenia, np. kiedy klienta tydzień nie ma w domu…