Start › Forum › Sprzęt › Nawigacje GPS › AutoMapa uruchamia system omijania korków na drodze › Odpowiedz na: AutoMapa uruchamia system omijania korków na drodze
Gość
12 marca 2009 o 15:58
Liczba postów: 139075
Nowatorskie to to nie jest, ma to Naviexpert, TomTom z IQroutes