Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Samsung A877 z QWERTY › Odpowiedz na: Samsung A877 z QWERTY
Bardzo fajny. Ciekawe jaki ma system operacyjny. To że nie jest to WM to widać gołym okiem.